Marketing asistent/ka pre komunikáciu a PR

Ak hľadáš pracovnú príležitosť a rád/a by si získal/a skúsenosti z reklamy, navyše vieš písať, baví ťa cestovanie, spoznávanie nových kultúr a tradícií, zaujímaš sa o dianie okolo seba a nemáš problém s prácou pre slovenský startup, ktorý sa za 15 rokov premenil na úspešnú medzinárodnú spoločnosť, určite čítaj ďalej.

Forma spolupráce:
plný/polovičný úväzok, dohoda, živnosť, stáž
Lokalita:
Bratislava
Mzda:
od 900 EUR brutto
v závislosti od typu pracovného úväzku a schopností uchádzača.
Uvedená minimálna mzda zodpovedá plnému úväzku.
V prípade dohody o brigádnickej práci študenta:
5€/hod. brutto
Koho hľadáme?

Pracovná pozícia je určená predovšetkým absolventom a študentom humanitných odborov druhého stupňa vysokých škôl a univerzít, ktorí by radi získali skúsenosti z praxe, sú flexibilní, neboja sa prezentovať svoje dobre vyargumentované názory, či realizovať svoje dobre mienené nápady.

Čo u nás budeš robiť?

spolupracovať najmä s naším kolegom Jozefom, ktorý má na starosti PR Pelikána na všetkých trhoch, kde pôsobíme (SK, CZ, HU, PL, AT, DE). Stačiť ti bude slovenčina a angličtina, ostatné je bonus

pripravovať podklady pre TRAVEL a TECH správy a články, prípadne samotné správy a články pre médiá, partnerov či verejnosť, s ktorými tvrdo pracujeme na budovaní skutočne dobrých vzťahov

používať základné princípy eCommerce biznisu a ONLINE marketingu, vrátane technických, aby sa ti bežná pracovná rutina vykonávala ľahšie. Ak nerozumieš, nevadí. Radi naučíme, stačí chcieť

môcť prezentovať seba, čiže svoje nápady, názory, myšlienky či skúsenosti v rámci viacerých zmysluplných projektov v oblasti marketingu a PR. Šikovným patrí svet a u nás v Pelikánovi aj nebo

spravovať niektoré sociálne siete, napríklad náš LinkedIn či menšie prezentačné weby, editovať a šíriť promo materiály, monitorovať výstupy v médiách o nás, partneroch i konkurencii. A tak ďalej

Radi sa s Tebou zoznámime, ak na Teba sedí:

svedomitosť, zodpovednosť, organizačné zručnosti a schopnosť samostatnej práce

znalosť problematiky so záujmom sa v danej oblasti neustále zlepšovať a vzdelávať

nápaditosť, kreativita, vlastná iniciatíva a snaha prinášať stále nové nápady

ľudskosť, tolerantnosť, ohľaduplnosť a empatia

znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2

Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou.
Žurnalistika, marketing, cestovný ruch, medzinárodné vzťahy, politológia, manažment – máš dosiahnuté vzdelanie v niektorom z týchto odborov? Alebo niektorý z týchto odborov študuješ? Ak áno, určite si na dobrej ceste 😉

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci.
Máme síce iba 14 – zrelí pubertiaci, zato jednotkou sme v našej práci.
Čo nás ženie každé ráno ísť do firmy na SNP-čko?
Mladí skvelí super ľudia – nie sme žiadne B-čko!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plní nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu

skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy

práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti

no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly

máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame