Predajca leteniek a dovolenkových produktov

Si komunikatívny a aktívny typ človeka s vynikajúcimi predajnými schopnosťami? Baví Ťa posúvať svoje hranice neustále ďalej a Tvojim najväčším motivátorom sú rastúce čísla? Ak sa navyše vieš dobre stotožniť s témou cestovného ruchu, radi sa s Tebou stretneme. Mačku vo vreci rozhodne nebudeš predávať! Bude za Tebou stáť silná značka na trhu a tím ľudí, pre ktorých je cestovanie vášeň. A Tvojou úlohou bude nájsť tú vášeň aj u našich klientov 😉

Forma spolupráce:
Plný úväzok
Lokalita:
Zvolen
Mzda
600€ fix + 100€ variabilné zložka + 200€ predajná zložka pri 100% plnení mesačného plánu
Koho hľadáme?

Hľadáme skúseného “salesáka”, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy, vziať telefón do ruky a s úsmevom, ľahkosťou a vášňou pre predaj ponúkať klientom naše cestovateľské produkty.

Čo Ťa u nás čaká?

aktívne telefonické oslovovanie existujúcich a nových klientov s ponukou služieb a produktov (nejde o cold calling)

priamy predaj cez telefón

odborné poradenstvo a poskytovanie informácií v oblasti služieb a produktov klientom do vystavenia faktúry a prijatia platby

Si náš ideálny kandidát ak máš:

skúsenosti s priamym predajom cez telefón

prirodzené obchodné a komunikačné zručnosti

zmysel pre zodpovednosť

zdravú dávku priebojnosti

príjemné telefonické vystupovanie

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci.
Máme síce iba 14 – zrelí pubertiaci, zato jednotkou sme v našej práci.
Čo nás ženie každé ráno ísť do firmy na SNP-čko?
Mladí skvelí super ľudia – nie sme žiadne B-čko!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plní nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu

skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy

práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti

no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly

máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame