Stáž na oddelení Business Intelligence

Chcel by si pracovať s dátami, analyzovať problémy, vymýšľať riešenia, ktoré veci zjednodušujú a pomáhajú tebe a aj ostatným pracovať efektívnejšie? Nerobí ti problém, ba dokonca máš radosť, ak sa môžeš naučiť niečo nové?

Počas trojmesačnej stáže u nás budeš mať šancu v praxi využiť technológie ako BigQuery, Looker, R/Python a možno aj pootvoriť dvere do sveta data science pri riešení reálnych problémov. Popritom sa naučíš ako to v pracovnom svete reálne funguje. Táto stáž je s vyhliadkou na neskoršiu platenú brigádu.

Forma spolupráce:
Neplatená stáž
Lokalita:
Bratislava
 
Koho hľadáme?

Ak si študent, ideálne 4.-5. ročníka, ak ťa zaujíma ako veci fungujú, vieš koľkokrát musíš hodiť mincou, aby si si bol istý, že aspoň raz padla hlava, tak na naše oddelenie Business Intelligence hľadáme práve teba. 

Čo budeš u nás robiť:

vytvárať a upravovať reporty

pripravovať ad hoc analýzy

spracovávať SQL dotazy

pomáhať kolegom na oddelení s každodennými úlohami

ak sa budeš na to cítiť, možno aj niečo z data science

Určite nám napíš, ak:

si študentom s analytickým myslením

môžeš sa stáži venovať aspoň 10 hodín týždenne

ťa rozmýšľanie nebolí

poznáš SQL

ti štatistika nie je cudzia

máš základy programovania

si sa stretol s R/Python

ovládaš angličtinu aspoň na B2 úrovni

výhodou je znalosť akéhokoľvek BI nástroja, Data Mining, ML modelov, ETL procesov (Airflow)

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci.
Máme síce iba 16 – zrelí pubertiaci, zato jednotkou sme v našej práci.
Čo nás ženie každé ráno ísť do firmy na SNP-čko?
Mladí skvelí super ľudia – nie sme žiadne B-čko!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plný nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty

multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax

ponúkneme ti rôzne druhy vzdelávania, a ak si šikovný a ambiciózny, tak aj odborný a kariérny rast

na presun centrom Zvolena môžeš využiť naše elektrokolobežky

no dress code - aby si sa cítil pohodlne celý deň

chutné/fresh stredy

budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy

sme aj dog friendly, takže na chodbe okrem pozdravu kolegom a small talku môžeš určite poškrabkať týchto štvornohých kamošov

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame