Stáž na marketingu

Poď stážovať do Pelikána na tri mesiace a nauč sa robiť najlepší travel-marketing v strednej Európe, a to aj pre našich top kamošov ako Emirates či destinácia Španielsko. Najlepších po stáži zamestnáme.

Forma spolupráce:
Neplatená stáž
Lokalita:
Bratislava
 
Koho hľadáme?

Otázka nie je, či sa cestovanie vráti, ale kedy. Slováci už teraz v húfoch rezervujú výlety v Tatrách, leto pri mori a jeseň v Amerike, a my sa pomaly vraciame do našich kancelárii a hľadáme parťákov a parťáčky na marketingové a PR oddelenia Pelikána.

Čo budeš u nás robiť:

budeš pomáhať marketingovému oddeleniu pri jeho každodenný aktivitách na sociálnych sieťach, cestovateľskom blogu, ale aj pri mediálnych spoluprácach či komunikácii s partnermi a médiami.

stáž je neplatená, ponúkame ti možnosť naučiť sa, ako funguje marketing v najväčšej cestovnej kancelárií na Slovensku a ako sa tvoria kampane, ktoré predávajú stovky leteniek aj počas krízy.

na podobnej stáži začínal pred pár rokmi aj náš kolega Patrik, ktorý má u nás dnes pod palcom strategické partnerstvá, marketing aj PR

Určite nám napíš, ak:

si študentom marketingu, komunikácie alebo žurnalistiky

môžeš sa stáži venovať aspoň 10 hodín týždenne

máš vysokú úroveň gramatiky a štylistiky

slovo copywriting pre teba nie je neznámou, píšeš texty, ktoré zaujmú od titulku až po koniec, ale problém ti nerobí ani krátký copytext

máš vizuálne cítenie a zvládaš aj tvorbu jednoduchej grafiky

si kreatívec srdcom i dušou a máš veľa dobrých a originálnych nápadov

dá sa na teba spoľahnúť, si zodpovedná/ý a deadline pre teba nie je len ďalším dňom v kalendári

všetko ostatné ťa naučíme

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci.
Máme síce iba 16 – zrelí pubertiaci, zato jednotkou sme v našej práci.
Čo nás ženie každé ráno ísť do firmy na SNP-čko?
Mladí skvelí super ľudia – nie sme žiadne B-čko!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plný nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty

multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax

ponúkneme ti rôzne druhy vzdelávania, a ak si šikovný a ambiciózny, tak aj odborný a kariérny rast

na presun centrom Zvolena môžeš využiť naše elektrokolobežky

no dress code - aby si sa cítil pohodlne celý deň

chutné/fresh stredy

budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy

sme aj dog friendly, takže na chodbe okrem pozdravu kolegom a small talku môžeš určite poškrabkať týchto štvornohých kamošov

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame