Travel konzultant (zákaznícky support)

Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami a ostatnými produktami. Okrem toho, že budeš denno denne komunikovať s našimi klientmi telefonicky aj e-mailom, budeš veľmi cennou podporou pre ďalších kolegov, s ktorými sa budeš spolupodieľať na riešení klientských požiadaviek. Ak Ti nechýba zodpovednosť, proaktivita a chuť pomáhať druhým, u nás si na správnom mieste.

Forma spolupráce:
Plný úväzok
Lokalita:
Zvolen
Mzda
750€ + odmeny
Koho hľadáme?

Hľadáme šikovných a komunikatívnych kolegov do Zvolena, ktorí sa radi ponoria do sveta cestovného ruchu. S každým, kto je veselý a optimistický typ, ktorý s radosťou a nezištne pomáha druhým si budeme rozumieť. Ak navyše zvládaš logické úlohy a práca s počítačom Ti nerobí problém, u nás nájdeš svoju prácu snov!

Čo budeš u nás robiť?

prijímať telefonické, prípadne mailové otázky a požiadavky našich klientov a poskytovať im profesionálne poradenstvo

komunikovať s našimi zákazníkmi príjemne, úctivo a proklientsky

spolupracovať s kolegami, ktorí budú riešiť náročnejšie požiadavky našich klientov a prepájať na nich telefonické hovory

zadávať požiadavky klientov do interných systémov

pracovať s databázovými systémami

poznať stránky leteckých leteckých spoločností, poznať podmienky prepravy cestujúcich a ich batožiny a sledovať prípadné zmeny v týchto podmienkach

Určite nám napíš ak:

máš chuť profesijne rásť, učiť sa a zlepšovať procesy

sa chceš pridať do tímu kamarátskych kolegov

Ti logické rozmýšľanie nerobí problém

máš ochotu sa učiť a neustále sa vzdelávať v cestovnom ruchu

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci,
Nájdete nás v bratislavskej Eurovei, vo Zvolene, či na home office pri práci.
Čo nás ženie každé ráno do firmy?
Predsa super robota a naši kolegovia parádni!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plný nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu

skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy

práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti

no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly

máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame