Travel konzultant 

Hľadáme nadšencov cestovania, ktorí sledujú dianie v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Forma spolupráce:
Plný úväzok
Lokalita:
Zvolen
Mzda
od 800 EUR
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).
Koho hľadáme?

Do nášho tímu zákazníckeho servisu vo Zvolene hľadáme viacerých šikovných kolegov alebo kolegyne, ktorí vedia uplatniť svoju výrečnosť pri telefonických požiadavkách našich zákazníkov, nezaskočí ich ani otázka, či sa zmestí slon do Airbusu A380, a radi pomôžu nájsť v každej situácii riešenie. Navyše ťa naučíme triky, ktoré budeš vedieť použiť aj pre svoju vášeň cestovať.
Ak ťa teší, keď dokážeš druhým dobre poradiť, bude táto práca pre teba „to pravé orechové“.

Čo budeš u nás robiť:

prijímať telefonické, prípadne e-mailové požiadavky našich zákazníkov a poskytovať im profesionálne poradenstvo v oblasti cestovania a dovolenkovania

pripravovať zákazníkom vhodné ponuky leteniek a dovoleniek a pomáhať im rozhodnúť sa o kúpe „tej pravej“ práve pre nich

v duchu „win-win“ 🙂 budeš spolupracovať s tímom profesionálov, ktorým budeš pripravovať detailné informácie pre spracovanie náročných klientskych požiadaviek. Oni ti zase na oplátku budú postupne odovzdávať svoje know-how

pracovať s počítačovými systémami, rezervačnými a vyhľadávacími nástrojmi

vzdelávať sa v oblasti leteckej prepravy a dovolenkovania a stávať sa väčším odborníkom v oblasti prepravy cestujúcich

Určite nám napíš, ak:

sa vieš naladiť na nôtu zákazníka, počúvať jeho požiadavky aj „medzi riadkami“ a hľadanie riešení ťa baví

je ti prirodzené komunikovať príjemne, úctivo a prozákaznícky

rád pomáhaš a teší ťa, keď niekomu urobíš radosť

sa chceš pridať do tímu motivovaných profesionálov a máš chuť profesijne rásť, učiť sa a neustále sa zlepšovať spolu s nimi

ti logické a kritické myslenie nerobí problém

sa nebojíš internetu, počítačov a rozširovania vedomostí o destináciách, hoteloch, plážach

ti nevadí veľmi dynamické prostredie cestovného ruchu a si pripravený počas sezóny spolu s nami zostať kvôli klientom niekedy aj dlhšie v kancelárii

Kto sme

Východniari, Bystričania, Blaváci aj Moravania, Maďari i Poliaci.
Máme síce iba 14 – zrelí pubertiaci, zato jednotkou sme v našej práci.
Čo nás ženie každé ráno ísť do firmy na SNP-čko?
Mladí skvelí super ľudia – nie sme žiadne B-čko!

TVORÍME

Pelikán je vždy o malý krok vpred, sme inovatívni, plný nápadov – ako celý net. Nečakáme na podnety Patrika či Táni, sami sme kreatívni a nápadmi mladí.

SPOLU

Ty urobíš toto, ja zas iné, informácie si potom vymeníme. Jeden za všetkých a všetci za jedného – to je heslo D´- Artagnana. Spoluprácou ľudí nech je aj tá naša firma známa.

S ÚSMEVOM

S úsmevom vždy ďalej zájdeš – vraví múdrosť odveká. Hnev skús skrotiť, váž si každý iný názor zákazníka – človeka. Nie vždy každý problém zdoláš, nevešaj však hlavu. nech ti pery zjasní úsmev, maj i drzosť zdravú.

INOVATÍVNE

Vecí nové, tie nás bavia, stereotypu nás vždy zbavia, Ak máš hlavu plnú nápadov a nuda nie je nič pre teba, už teraz si k nám zapadol, šikovných ľudí je vždy potreba. Každý deň je nová šanca na zlepšenie, stačí len to správne chcenie.

SLUŠNE

Sme profesionáli, to je jasné, zvládame viacero úloh súčasne, Vždy však slušne a poctivo, či si klient či kolega, To je naša alfa a omega.

PORIADNE

Chyby sa v neporiadku množia – taká je pravda Božia. Poriadok mať v práci i v súkromí – túto hodnotu podporujeme i my. Ak ťa riadna práca nudí – nepatríš k nám. Pelikán chce skvelých ľudí!

Čo ti ponúkame

Podpora pre športovcov

Beh, tenis, bedminton, volejbal,… Podporíme každého zanieteného športovca, uhradíme štartovné a zabezpečíme kvalitné športové oblečko.

Chutné stredy

V zime čajíky, citróny a vitamíny. Na jar jablká, pomaranče či banány. V lete nanuky, melóny, malinovky a na jeseň odbúravame únavu čerstvými limonádami a bylinkami.

Napíš nám!

staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu

skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy

práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti

no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly

máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame