Pracovné pozície vo Zvolene

Vyber si pracovnú pozíciu

Kalendárnik

Zvolen
Premýšľaš, čo taký kalendárnik v Pelikáne môže robiť? Je to veľmi podstatná práca! Aktuálne hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o letecký svet, vie parádne nakombinovať lety a bude vytvárať a spravovať kalendáre letov na pelikánskej stránke. Ak disponuješ dávkou kreativity, táto pozícia bude ako pre Teba!

Manažér služieb zákazníkom

Zvolen
Ak máš prirodzený talent na vedenie ľudí a optimalizovanie nastavenia procesov v službách zákazníkom, pridaj sa do nášho Zvolenského tímu. Ak máš navyše aj skúsenosti s travel biznisom, budeš sa u nás cítiť ako lietadlo v oblakoch.

Corporate & VIP Customer Service Agent

Zvolen
Do nášho zvolenského tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý má guráž radiť korporátnym klientom, ako aj väčším skupinám cestovateľov na našom VIP oddelení vo Zvolene. Ak si zbehlý/á v rezervačných systémoch, máš príjemné vystupovanie a navyše vieš dobre po anglicky, toto môže byť pre Teba parádna pracovná príležitosť.

Front End Tester

Zvolen
Staň sa novou posilou nášho IT tímu. Zaručujeme využívanie najmodernejších technológií a neustály prílev nových projektov, takže nuda u nás určite nehrozí 😉

Predajca leteniek a dovolenkových produktov

Zvolen
Hľadáme do nášho Peliteamu obchodníka na slovo vzatého. Ak máš vynikajúce komunikačné schopnosti a predajného ducha, ktorý neomylne vycíti nákupný potenciál u zákazníka, a o tom všetkom svedčia Tvoje dosiahnuté predajné výsledky, radi Ťa privítame v našom zvolenskom tíme.

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 98/2, 960 01 Zvolen

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list

    insta

    Pelikán na instagrame

    Something is wrong.
    Instagram token error.