Si zvedavý ako vyzerá bežný deň na pobytovom oddelení v Pelikáne? Tak sa pohodlne usaď a začítaj sa do nasledujúcich riadkov, kde sa ti ho pokúsim opísať. Preskočím časť, kedy si otvoril túto stránku s touto skvelou pracovnou ponukou, srdce urobilo bum-bum a potom ďalšie bum-bum, lebo Pelikán hľadá možno práve teba. Ak tvoje srdce urobilo ešte jeden bum-bum navštív, prosím, svojho kardiológa. Cestu na pohovor s našou sympatickou kolegyňou a moment, kedy sa tvoje CV-čko premenilo na boarding pass a dostal si vstupenku na palubu najlepšieho zamestnávateľa v cestovnom ruchu na Slovensku, nateraz vynechám.

Po príchode si kofeín doplníš kávou z kuchynky, ktorá je najlepšia akú si kedy pil, lebo to čo je zadarmo chutí najviac. Pelikán si svojich zamestnancov váži, lebo zvyknú priberať od mnohých dobrôt, ktoré im každý týždeň pripravuje. Na cestu do svojej novej kancelárie preto skôr ako výťahom, vybehneš na druhé poschodie, kde sa tvoja cesta v Pelikáne začína.

  

Otvoríš dvere do ríše miliónov dovolenkových destinácii, aj takto sa dá opísať tvoja cesta k pracovnému miestu. Základom našej práce je komunikácia s klientami, ktorí majú najrôznejšie otázky a požiadavky cez telefón alebo email. Niekedy im treba vysvetliť, že na kartičku poistenca do Kanady nepoletia, a tú malú veveričku budú musieť na Srí Lanke nechať, ale práve nato sme tu, aby sme boli k dispozícií a poradili naším klientom ozaj so všetkým. Za tvoju prácu budeš odmenený okrem iného aj  infocestami, kde svoje vedomosti rozšíriš, spoznáš nové miesta, kultúru  a prinesieš si more zážitkov.

Prvé dni zažiješ mierne turbulencie z množstva systémov, s ktorými ťa naučíme pracovať, ale to dáš, ako my všetci. Nápomocní ti totiž budú najlepší kolegovia akých si dokážeš predstaviť. MY 🙂 Tvoja práca nebude monotónna a po pár týždňoch budeš vedieť poskladať pani Edite (meno je vymyslené a použité na účely tohto článku) hoci aj parádny prelet balónom nad Havajom (obec v okrese Stropkov).  Bonus na záver je, že sa už viac nemusíš trápiť, že sa objavíš v módnej polícii so slabým hodnotením, lebo my tu dresscode nemáme a neriešime.

A ešte jeden na záver:

Otázka: Koľko Travel consultantov je potrebných na vypracovanie najlepšej ponuky na letenku, ubytovanie, transferu, víz, parkovania alebo poistenia?

Odpoveď: Jedného, lebo nás Pelikán naučil všetko. (A nie, ten jeden nie je Chuck Norris, ale si to možno TY!)

Dočítal si môj článok až sem? Tak potom na čo čakáš? Klikaj a pošli nám svoje CV ešte dnes, lebo kto sa neobjavil v Pelikáne, ako keby v cestovnom ruchu ani neexistoval. Ako by povedal klasik, ak nás zaujmeš, radi dáme stenu preč a privítame ťa u nás.

insta

Pelikán na instagrame