Pracovné pozície

Vyber si pracovnú pozíciu

Právnik

Zvolen
Hľadáme šikovného, analytického, komunikatívneho kolegu s logickým uvažovaním, ktorý má právnické vzdelanie. Ak Ti je blízke obchodné a spotrebiteľské právo, táto práca sa Ti bude páčiť.

Supervízor zákazníckeho servisu

Bratislava
Poď sa pridať k tímu skúsených a šikovných pobytových konzultantov a poď ďalej rozvíjať ich schopnosti ako supervízor. Hľadáme lídra, ktorý má cestovateľskú dušu a skúsenosti s vedením tímu. Príď ich zúročiť k najzamestnávateľovi roka.

Travel konzultant s maďarským jazykom

Bratislava
Ak je maďarčina tvoj materinský jazyk a tiež speakuješ po anglicky, príď sa nám ukázať. S každým, kto je veselý a optimistický typ ktorý s radosťou a nezištne pomáha druhým si budeme rozumieť.

Office manager

Bratislava
Pridaj sa do tímu Office. Hľadáme flexibilného, večne usmiateho detailistu. Ak si šikovný, samostatný a komunikačne zdatný, príď využiť svoje skúsenosti k nám.

Travel konzultant s českým jazykom

Bratislava
Ak je čeština tvoj materinský jazyk a tiež speakuješ po anglicky, príď sa nám ukázať. S každým, kto je veselý a optimistický typ ktorý s radosťou a nezištne pomáha druhým si budeme rozumieť.

UX manager

Bratislava
Vieš sa vžiť do kože zákazníka, premýšľať ako on a vedieť, aké sú jeho potreby? Ak mu vieš navyše vytvoriť takú cestu obsahom a podstránkami, aby odišiel s pozitívnym pocitom zo skvelého nákupu, toto bude práca šitá pre Teba 😉

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list