Pracovné pozície

Vyber si pracovnú pozíciu

Java developer

Bratislava
Hľadáme šikovného kolegu do backend tímu, ktorý rád pracuje s najmodernejšími technológiami a vie si užiť príjemné pracovné prostredie. Ak máš aspoň dvojročné skúsenosti s vývojom v Jave, radi by sme sa s Tebou stretli.

Marketing manager pre Affiliate partnerstvá

Bratislava
Máš nos na to kde, ako a kedy spropagovať produkt v dnešnom digitálnom svete? Ak si šikovný, aktívny a baví Ťa svet online marketingu, táto ponuka je Ti šitá na telo.

Letenkový expert - Travel konzultant pre VIP oddelenie

Bratislava
Hľadáme skúsených a zanietených kolegov s vášňou pre prácu v cestovnom ruchu a chuťou pracovať pre zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu.

Travel konzultant s českým jazykom

Bratislava
Ak výborne ovládaš český jazyk (slovom aj písmom) a tiež speakuješ po anglicky, príď sa nám ukázať. S každým, kto je veselý a optimistický typ ktorý s radosťou a nezištne pomáha druhým si budeme rozumieť.

SEO Manager

Bratislava
Poď s nami vyššie. My lietame v oblakoch a Ty nám pomôžeš stúpať vo vyhľadávaniach. Poď využiť svoje znalosti a skúsenosti s organikou na nastavenie stratégie a jej následnú implementáciu a užívať si prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu

Travel konzultant s anglickým jazykom

Zvolen
Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí výborne ovládajú angličtinu, sledujú všetko o cestovaní a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti ďalej.

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list