Senior Travel Expert pre elitnú klientelu

BA/ZV/Homeoffice
Ak si vášnivý cestovateľ a svoje skúsenosti chceš zúročiť vo svojej práci pre našich bonitných klientov, nebojíš sa výziev, si dôsledný, trpezlivý a komunikácia, aj v čase krízy, je tvojou silnou devízou, určite nám pošli svoje CV.

Customer Care Lead

BA
Hľadáme moderného lídra, ktorý dokáže svojich ľudí motivovať k čo najlepším výkonom a vytvárať v tíme prostredie, ktoré zaručí napĺňanie spokojnosti našich zákazníkov.

Letenkový špecialista pre SK/CZ trh

ZV/BA/Homeoffice
Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojím kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Letenkový špecialista pre maďarský trh

ZV/BA/Homeoffice
Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojím kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Inside Sales Specialist

SK/CZ/Homeoffice
Do našeho nově vznikajícího týmu v Česku hledáme šikovné kolegy a kolegyně, kterí umí využít své komunikační dovednosti a prodejní zkušenosti jsou pro ně přirozené.

Brigádnik na oddelenie zákazníckeho servisu

ZV/BA
Ak si študent a hľadáš dlhodobú brigádu v stabilnej a zároveň dynamickej firme, nemáš problém pracovať popri štúdiu aj vo večerných hodinách a počas víkendov, hľadáme práve teba.

Marketingový špecialista pre InstaGYM

Bratislava
Hľadáme marketéra na posilnenie projektu InstaGYM, ktorý bude mať na starosti prípravu a realizáciu kampaní po kreatívnej a technickej stránke.

Corporate Customer Service Specialist

ZV/BA/Homeoffice
Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý má guráž radiť korporátnym klientom, ako aj väčším skupinám cestovateľov. Ak si zbehlý/á v rezervačných systémoch, máš príjemné vystupovanie a navyše vieš dobre po anglicky, toto môže byť pre Teba parádna pracovná príležitosť.

Dovolenkový špecialista

BA/ZV/Homeoffice
Ak si nadšenec cestovania, sleduješ všetko o dianí v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávaš svoje cestovateľské skúsenosti ďalej, pomáhaš svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chcel by si sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne, tak hľadáme práve teba.

Senior Performance marketér

BA/Homeoffice
Do nášho marketingového tímu hľadáme nového Pelikánca s nadšením pre PPC projekty.

Marketing & Holiday Specialist for Hungarian market

BA/Homeoffice
We are looking for an enthusiastic person who can help us grow our business in Hungary by creating and marketing our product portfolio (primarily vacations and value added services).

Letenkový špecialista - Ticketing agent

ZV/BA/Homeoffice
Do nášho ticketingového tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý už má skúsenosti s prácou s letenkami a rezervačnými systémami a nebojí sa výziev.

Senior Angular vývojár/-ka

BA/Homeoffice
Hľadáme skúseného Angular-istu, minimálne s trojročnou skúsenosťou. Budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA.

Junior Angular vývojár/-ka

BA/Homeoffice
Hľadáme šikovného Angular-istu. Ako Angular-ista budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA. Budeš vytvárať prezentačnú časť aplikácie (HTML5 & CSS3) na základe grafických návrhov.

Java developer

Žilina/BA/Homeoffice
Hľadáme do tímu Java backend developera, ktorý bude pracovať na vývoji nových služieb backend systému pre webové aplikácie. Bude tiež rozvíjať a zlepšovať existujúce možnosti vyhľadávania a rezervovania cestovných produktov, integrovať externé služby našich dodávateľov (web service, SOAP, REST). Ak ťa to zaujalo, čítaj ďalej...

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Pribinova 17954/10, 811 09 Bratislava

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame