Pracovné pozície

Vyber si pracovnú pozíciu

Marketingový manažér

Bratislava
Hľadáme lovca lajkov, leteniek, e-mailov a majiteľa neskutočných nápadov s vášňou pre dlhé lety cez pol zemegule.

Performance Manager

Bratislava
Hľadáme parťáka do data-driven kolektívu, ktorý vždy vymyslí ako posúvať (nielen svoje) limity a bude rozmýšľať 3 ťahy pred konkurenciou ako Kasparov proti Deep Blue.

Travel konzultant - pobytové oddelenie (český jazyk)

Bratislava
Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami, zásobíme informáciami o rôznych destináciách a ďalších produktoch. Budeš vedieť kde sa najlepšie dovolenkuje, ako sa tam dá najvýhodnejšie dostať a budeš vedieť poradiť pre koho je ktorá dovolenka šitá na mieru.

Java Developer

Bratislava
Staň sa novou posilou nášho IT tímu. Zaručujeme využívanie najmodernejších technológií a neustály prílev nových projektov, takže nuda u nás určite nehrozí 😉

Travel konzultant - pobytové oddelenie (nemecký jazyk)

Bratislava
Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami, zásobíme informáciami o rôznych destináciách a ďalších produktoch. Budeš vedieť kde sa najlepšie dovolenkuje, ako sa tam dá najvýhodnejšie dostať a budeš vedieť poradiť pre koho je ktorá dovolenka šitá na mieru.

PPC Specialist

Bratislava
Si odvážna/y a nebojíš sa výziev? Práca v mladom a dynamickom kolektíve je otrepaná, čo takto dynamické a komplexné industry, ktoré Ťa každým dňom vie prekvapiť a nudu neprinesie? Klikaj nižšie a posielaj životopis. Skús nám uviesť svoje najväčšie úspechy na poli PPC bitiek na Slovensku a v okolitých krajinách.

Corporate & VIP Customer Service Agent

Zvolen
Do nášho zvolenského tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý má guráž radiť korporátnym klientom, ako aj väčším skupinám cestovateľov na našom VIP oddelení vo Zvolene. Ak si zbehlý/á v rezervačných systémoch, máš príjemné vystupovanie a navyše vieš dobre po anglicky, toto môže byť pre Teba parádna pracovná príležitosť.

Kalendárnik

Zvolen
Premýšľaš, čo taký kalendárnik v Pelikáne môže robiť? Je to veľmi podstatná práca! Aktuálne hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o letecký svet, vie parádne nakombinovať lety a bude vytvárať a spravovať kalendáre letov na pelikánskej stránke. Ak disponuješ dávkou kreativity, táto pozícia bude ako pre Teba!

Manažér služieb zákazníkom

Zvolen
Ak máš prirodzený talent na vedenie ľudí a optimalizovanie nastavenia procesov v službách zákazníkom, pridaj sa do nášho Zvolenského tímu. Ak máš navyše aj skúsenosti s travel biznisom, budeš sa u nás cítiť ako lietadlo v oblakoch.

Travel konzultant s maďarským jazykom

Bratislava
Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami a ostatnými produktami. Naučíme Ťa, kde nájdeš najlacnejšiu letenku, ako ju zarezervuješ, ako si ju poistíš, ako nakombinuješ najlacnejšie lety s rôznymi leteckými spoločnosťami tak, aby si našiel tú najlacnejšiu možnosť letu kdekoľvek si len zmyslíš.

Business Intelligence Analytik

Bratislava
Rád pracuješ s dátami a hľadáš v nich zaujímavosti a obchodné príležitosti? Prieskumy trhu sú tvoj koníček? Ak sa nebojíš výziev a máš vášeň pre big data, táto pozícia môže byť pre teba práca snov.

Asistent/ka postprodukcie podcastu

Bratislava
Poď k nám strihať podcast!

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list

    insta

    Pelikán na instagrame

    Something is wrong.
    Instagram token error.