Letenkový špecialista

ZV/BA/Homeoffice
Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojím kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Letenkový špecialista - Ticketing agent

ZV/BA/Homeoffice
Do nášho ticketingového tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý už má skúsenosti s prácou s letenkami a rezervačnými systémami a nebojí sa výziev.

Junior účtovník

Bratislava
Do nášho účtovného tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý to vie s číslami a pojmy ako faktúra či dobropis nie sú pre neho neznáme.

Senior Performance marketér

Bratislava/HO
Do nášho marketingového tímu hľadáme nového Pelikánca s nadšením pre PPC projekty.

Stáž na oddelení Partnerships

Bratislava
Hľadáme šikovného študenta, ktorý chce získať praktické skúsenosti z oblasti marketingu a B2B partnerstiev a nebojí sa výziev.

Brigádnik na oddelenie zákazníckeho servisu

Zvolen/Bratislava
Ak si študent a hľadáš dlhodobú brigádu v stabilnej a zároveň dynamickej firme, nemáš problém pracovať popri štúdiu aj vo večerných hodinách a počas víkendov, hľadáme práve teba.

Inside Sales Specialist

SK/CZ/homeoffice
Do našeho nově vznikajícího týmu v Česku hledáme šikovné kolegy a kolegyně, kterí umí využít své komunikační dovednosti a prodejní zkušenosti jsou pro ně přirozené.

Sales Manager

SK/CZ/homeoffice
Staň se součástí nově vznikajícího diverzního týmu ve společnosti s mezinárodním dosahem a zároveň načerpej zkušenosti silné značky se zvučným jménem v cestovatelském světě.

Sales Team Leader

SK/CZ/homeoffice
We're looking for an individual who can provide excellent leadership and communication skills to assist and support our sales team, whilst ensuring all targets are met.

Dovolenkový špecialista

BA/ZV/Homeoffice
Ak si nadšenec cestovania, sleduješ všetko o dianí v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávaš svoje cestovateľské skúsenosti ďalej, pomáhaš svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chcel by si sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne, tak hľadáme práve teba.

Corporate Customer Service Specialist

Zvolen/BA/Homeoffice
Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý má guráž radiť korporátnym klientom, ako aj väčším skupinám cestovateľov. Ak si zbehlý/á v rezervačných systémoch, máš príjemné vystupovanie a navyše vieš dobre po anglicky, toto môže byť pre Teba parádna pracovná príležitosť.

Produktový travel špecialista s českým jazykom

BA/ZV/Homeoffice
Hľadáme šikovného produktového špecialistu, ktorý bude vytvárať a spravovať jednotlivé pobytové balíčky, zahŕňajúce letenku + hotel + dopravu + ostatné produkty pre českých cestovateľov.

Senior Angular vývojár/-ka

Bratislava/Homeoffice
Hľadáme skúseného Angular-istu, minimálne s trojročnou skúsenosťou. Budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA.

Junior Angular vývojár/-ka

Bratislava/Homeoffice
Hľadáme šikovného Angular-istu. Ako Angular-ista budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA. Budeš vytvárať prezentačnú časť aplikácie (HTML5 & CSS3) na základe grafických návrhov.

Java developer

Žilina/Bratislava/homeoffice
Hľadáme do tímu Java backend developera, ktorý bude pracovať na vývoji nových služieb backend systému pre webové aplikácie. Bude tiež rozvíjať a zlepšovať existujúce možnosti vyhľadávania a rezervovania cestovných produktov, integrovať externé služby našich dodávateľov (web service, SOAP, REST). Ak ťa to zaujalo, čítaj ďalej...

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list
insta

Pelikán na instagrame