Vraví sa “v zdravom tele, zdravý duch” a my vieme o tom svoje. Okrem toho, že každú stredu pripravujeme v rámci chutnej stredy príval vitamínov v podobe ovocia, zeleniny či chutných smootie, Pelikán už niekoľko rokov podporuje svojích športovcov, a to nielen preplatením vstupného na tieto podujatia, ale aj super oblečkom, ktoré radi využívajú aj v bežnom živote. Podobne tomu bolo aj tento rok keď sme do pléna poslali správu o chystajúcom sa bežeckom podujatí. Každoročne počet stúpal, no a inak tomu nebolo ani tento rok. Okrem samotných pelikáncov sa prvýkrát zapojili aj ich ratolesti, a o to milšie ich bolo sledovať.

Bežci to brali svedomito a mimo osobných tréningov si zorganizovali aj skupinové „obedovo-bežecké“ prestávky kedy trénovali ako tím na štafetu. Veľký palec hore patrí najmä oddeleniu BI a ich tímu peliKANCI, ktoré naozaj svedomito trénovalo a v Štafete skončili na veľmi peknom 64. mieste z celkového počtu 485 teamov s časom 1:53:47. Aj keď ich cieľ bol oveľa vyšší, my sme na nich veľmi pyšní a tešíme sa na výsledky v ďalších rokoch.

Podivuhodné bolo pozorovať, ako sa spojili ľudia z rôznych oddelení a okrem poriadnej zábavy si tak užili aj prípravu na letný teambuilding, ktorý sa už nezadržateľne blíži 🙂

insta

Pelikán na instagrame