hnonline.sk | „V porovnaní s predchádzajúcimi rokmi prichádza leto, takpovediac, o dva mesiace skôr. Už teraz vidíme vysoký záujem o destinácie v Stredomorí,“ uvádza pre HN Patrik Vas, manažér pre strategické partnerstvá cestovnej kancelárie Pelikán.

Zároveň dodáva, že väčšina z nich narástla v prvých troch mesiacoch roka 2022 o stovky až tisícky percent.

Taliansko poskočilo v porovnaní s rovnakým obdobím vlaňajška o 1 550 percent a Malta o viac ako 1 250 percent. Grécko si ľudia kupujú 11-násobne viac ako vlani, Cyprus narástol o viac ako 860 percent a Španielsko zase o 705 percent.

Ak sa chcete o tejto téme dozvedieť viac, určite odporúčame prečítať si celý článok z dielne webového portálu hnonline.sk  alebo v jeho printovej podobe.

insta

Pelikán na instagrame