Pelikán veľmi rád dáva príležitosti mladým a šikovným ľuďom, a preto víta rôzne možnosti na pohybovanie sa v študentskom prostredí. Nakoľko sme pred vyše rokom otvorili veľmi úspešnú pobočku Pelikána vo Zvolene, kde aktuálne zamestnávame už viac ako 40 ľudí, rozhodli sme sa tento rok zavítať medzi študentov a absolventov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Univerzitný deň kariéry 2018, ktorý sa uskutoční 23. októbra 2018 v Slávnostnej aule Ekonomickej fakulty UMB.

V rámci tohto podujatia sa môžete tešiť na stánok s našimi Pelikánkami, v ktorom budete mať možnosť sa dozvedieť čomu sa Pelikán v rámci svojho podnikania venuje, aké rôzne pracovné príležitosti ponúka, čo ktorá práca obnáša a napríklad aj aké rôzne benefity ponúka. Naše kolegyne Vám ochotne poradia ako napríklad zaujať potenciálneho zamestnávateľa a samozrejme rady odpovedia na všetko, čo vás zaujíma. Okrem toho sme si samozrejme pripravili aj malé darčeky a hodnotnú cenu do tomboly, ktorá určite poteší každého cestovateľa.

Príďte sa teda najbližší utorok 23.10.2018 od 9:00 do 14:00 stretnúť s Najzamestnávateľom v cestovnom ruchu do Banskej Bystrice a namierte si to k Univerzite Mateja Bela až do Historickej budovy, Ekonomickej fakulty UMB. Tam nás určite nájdete 🙂
Tešíme sa na stretnutie.

insta

Pelikán na instagrame