Leto je nenávratne preč a spolu s ním aj kúpanie pod holým nebom. Nie však v Pelikáne.  Nás hodnoty pod 20 stupňov, len tak nevystrašia. Teda aspoň niektorých nie. Minulú stredu zahájilo naše Business Intelligence oddelenie pravidelnú obednú aktivitu prospešnú pre telo i dušu s názvom hashtag#BIcooldown, pretože sme sa zhodli, že naše dáta aj analytici musia byť v pokoji.

S otužovaním začali už minulý rok, kedy sa čírou náhodou alebo osudom stretli na našom BI oddelení dvaja nadšenci, ktorý sa poznali práve z „klubu otužilcov“. Celú zimu sme ich s vyvalenými očami sledovali a nestačili sa čudovať ako obdobie prechladnutí, angín či chrípok prešli bez soplíka.

Október nastúpil s plným nasadením a naši otužilci obnovili štvrtkové obedné pauzy na Draždiaku. Tentokrát aj s novými členmi, Radkou z účtovného a Dankou, našou Biznis developerkou. Radka dúfa, že po tejto skúsenosti, nebude už v zime obúvať dvoje ponožky a Danka zocelí nielen svoju imunitu ale aj strach zo zimy.

Zatiaľ čo naposledy mala voda príjemných 19,5 stupňa a bola teplejšia ako vzduch, tentokrát naši analytici zaznamenali pozitívny trend v prospech dátového otužovania, keďže voda mala stupňov len 17 ???? Ako je možné vidieť, dáta, ich meranie a vyhodnocovanie berie náš BI tím veľmi zodpovedne a o tom, do akej najnižšej teploty to spolu s ďalšími kolegami z Pelikána vydržia, budú určite informovať.

TIP na záver od našej Danky: „Ak by náhodou niekomu v lete chýbala studená voda, stačí si spraviť výlet do Slovinska. Toto miesto (viď. obrázok) sa nazýva Velika koryta Soče kúsok od mesta Bovec. Tam kde voda vyviera ma 4 stupne. Tento rok v júli som si tam zaskákala tiež. Bol to masaker“

insta

Pelikán na instagrame