Digital Marketer

Bratislava
Láka ťa digitálny marketing a si detailista pri práci? Perfektné! Práve hľadáme nového nadšenca, ktorý zastreší marketingovú automatizáciu po technickej stránke, všakovaké analýzy, aj vyhodnotenie kampaní. Nebudeš v tom sám, čaká ta mnoho skúsených kolegov. Ak hovoríš dobre po anglicky, tak máš šancu! Ale ešte viac sa z teba budeme radovať, ak pasívne ovládaš a rozumieš HTML/CSS.

IT Analytik

Bratislava alebo Žilina alebo Martin
Pelikán hľadá IT Analytika, ktorý má dobré komunikačné a technické zručnosti. Chceš vidieť reálny výsledok svojej práce v krátkom čase a pracovať na viacerých projektoch súbežne? Hovoria ti niečo pojmy ako JIRA, SQL alebo UML? Ak aj iba okrajovo, určite čítaj ďalej.

Angular vývojár/ka

Bratislava
Hľadáme šikovného Angular-istu. Ako Angular-ista budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA. Budeš vytvárať prezentačnú časť aplikácie (HTML5 & CSS3) na základe grafických návrhov.

Produktový travel špecialista a konzultant s maďarským jazykom

Bratislava/Zvolen
Hľadáme šikovného produktového špecialistu, ktorý bude vytvárať a spravovať jednotlivé pobytové balíčky, zahŕňajúce letenku + hotel + dopravu + ostatné produkty pre maďarský trh.

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list

insta

Pelikán na instagrame