Inside Sales Specialist

SK/CZ/homeoffice
Do našeho nově vznikajícího týmu v Česku hledáme šikovné kolegy a kolegyně, kterí umí využít své komunikační dovednosti a prodejní zkušenosti jsou pro ně přirozené.

SEO Specialist

Bratislava
Hľadáme šikovného a komunikatívneho človeka so záujmom o marketing, SEO a cestovanie. Výhodou určite je, ak zvládaš písanie pútavých textov a neodradí ťa kontingenčná tabuľka v Exceli.

Sales Manager

SK/CZ/homeoffice
Staň se součástí nově vznikajícího diverzního týmu ve společnosti s mezinárodním dosahem a zároveň načerpej zkušenosti silné značky se zvučným jménem v cestovatelském světě.

Sales Team Leader

SK/CZ/homeoffice
We're looking for an individual who can provide excellent leadership and communication skills to assist and support our sales team, whilst ensuring all targets are met.

Dovolenkový špecialista

Zvolen alebo Bratislava
Ak si nadšenec cestovania, sleduješ všetko o dianí v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávaš svoje cestovateľské skúsenosti ďalej, pomáhaš svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chcel by si sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne, tak hľadáme práve teba.

Letenkový špecialista

Zvolen
Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojím kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Brigádnik na oddelenie zákazníckeho servisu

Zvolen
Ak si študent a hľadáš dlhodobú brigádu v stabilnej a zároveň dynamickej firme, nemáš problém pracovať popri štúdiu aj vo večerných hodinách a počas víkendov, hľadáme práve teba.

B2B Travel Expert

Bratislava/Zvolen/HO
Ak si nadšenec cestovania, sleduješ všetko o dianí v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a považuješ sa za networkera, ktorý s ľahkosťou premení príležitosti na úspešné obchodné spolupráce, tak hľadáme práve teba.

Java developer

Žilina/Bratislava
Hľadáme do tímu Java backend developera, ktorý bude pracovať na vývoji nových služieb backend systému pre webové aplikácie. Bude tiež rozvíjať a zlepšovať existujúce možnosti vyhľadávania a rezervovania cestovných produktov, integrovať externé služby našich dodávateľov (web service, SOAP, REST). Ak ťa to zaujalo, čítaj ďalej...

Senior Angular vývojár/-ka

Bratislava
Hľadáme skúseného Angular-istu, minimálne s trojročnou skúsenosťou. Budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA.

Junior Angular vývojár/-ka

Bratislava
Hľadáme šikovného Angular-istu. Ako Angular-ista budeš pracovať na našich aktuálnych, ale aj budúcich aplikáciách (SPA), pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date. Taktiež budeš spolupracovať na zdokonaľovaní existujúcich funkcií a vytváraní nových pre naše SPA. Budeš vytvárať prezentačnú časť aplikácie (HTML5 & CSS3) na základe grafických návrhov.

Corporate Customer Service Specialist

Zvolen alebo práca z domu
Do nášho tímu hľadáme skúseného kolegu, ktorý má guráž radiť korporátnym klientom, ako aj väčším skupinám cestovateľov. Ak si zbehlý/á v rezervačných systémoch, máš príjemné vystupovanie a navyše vieš dobre po anglicky, toto môže byť pre Teba parádna pracovná príležitosť.

Produktový travel špecialista s českým jazykom

Bratislava alebo Zvolen
Hľadáme šikovného produktového špecialistu, ktorý bude vytvárať a spravovať jednotlivé pobytové balíčky, zahŕňajúce letenku + hotel + dopravu + ostatné produkty pre českých cestovateľov.

Copywriter & Bloger s maďarským jazykom

Bratislava/Homeoffice
Ak je tvojou vášňou písanie o cestovaní a navyše skvele ovládaš maďarský jazyk a gramatiku, táto pozícia bude určite pre Teba!

Stáž na oddelení Partnerships

Bratislava
Hľadáme študenta, ideálne 4.-5. ročníka, ktorý chce získať praktické skúsenosti v oblasti B2B partnerstiev a marketingu vo firme, ktorá je jednotkou vo svojom obore na trhu.

Stážista pre komunikáciu a PR

Bratislava
Ak si študent a hľadáš odbornú stáž v oblasti žurnalistiky a marketingu, dáme ti možnosť získať skúsenosti na našom PR oddelení.

Čo ponúkame (Benefity)

V pondelok štart do nového týždňa s lahodnou šálkou kávy, v utorok pingpongový turnaj s kolegami, v stredu čerstvé ovocie či chladený radler, vo štvrtok večerný bedminton a v piatok meeting na slnečnej teraske.

Pozrite sa ako sa žije v Pelikáne

Aj ty chceš byť súčasťou

Peli-teamu?

Daj nám o sebe vedieť!

Kontaktuj nás

Máš more nápadov, hory vedomostí a kopec skúseností, ale aktuálne si u nás nenašiel otvorenú pozíciu kde by si ich mohol uplatniť?
Daj nám o sebe vedieť, radi sa zoznámime.

Námestie SNP 6, 811 06 Bratislava

Email: jobs@pelikan.sk

  • sem presuň svoj životopis a motivačný list

insta

Pelikán na instagrame