startitup.sk | Zdá sa, že svet sa pomaly vracia „do normálu“. Opatrenia sa uvoľňujú a ľudia chcú „zameškané“ dohnať. Cestovné kancelárie či letecké spoločnosti lákajú turistov na rôzne benefity. S novinkou, ktorá poteší potencionálnych zákazníkov, prichádza aj spoločnosť Air France.

Na dovolenky sa vo veľkom chystajú aj Slováci. Svedčí o tom aj najväčší cestovateľský prieskum Cestovnej kancelárie Pelikán . Podľa neho až 94 % Slovákov plánuje v tomto roku vycestovať. Do dotazníka s názvom Sčítanie cestovateľov sa zapojilo 6-tisíc ľudí zo strednej Európy zo Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska.
Letecké spoločnosti teda začínajú o cestovateľov bojovať. „Zbraň ťažkého kalibru“ vytasila aj spoločnosť Air France. Ako informovala stránka pelipecky.sk , aerolinky danej spoločnosti posilnili lety, zmodernizovali kabínku a na palube sa začne podávať šampanské. Navyše oznámili, že letenky budú refundovateľné.

Ak sa chcete o tejto téme dozvedieť viac, určite odporúčame prečítať si celý článok z dielne webového portálu startitup.sk.

insta

Pelikán na instagrame