Posledný marcový deň sa konala na Masarykovom Dvore svadobná výstava, ktorej sme mali tú česť, zúčastniť sa. Nakoľko sme sa na niečo takéto chystali prvýkrát, veľmi sme sa tešili, čo nás vlastne čaká. Pripravili sme sa teda na všetko, ale hlavne nato podstatné, ponúknuť všetkým zúčastneným nezabudnuteľnú svadobnú cestu podľa vlastného želania.

Počasie nám vyšlo parádne, a to bola predzvesť, že nás čaká skvelý deň. Ráno sme nasadli do nášho Pelicar, zabalili notebooky, rollupy  aj súťaže pre malých i veľkých a tešili sa ako dorazíme do prekrásneho areálu vo Vigľaši. Už po príchode bolo jasné, že sa chystá niečo veľké. Svadobné šaty, vyzdobené stoly, chutné koláčiky a kvety všetkých druhov boli na každom kroku.

Dali sme sa teda do prípravy nášho miestečka a nedočkavo čakali na prvého návštevníka, ktorý na seba nenechal dlho čakať. Každý vedel, že Pelikán je jednotka na trhu čo sa leteniek týka, ale že vieme pripraviť dovolenky do všetkých kútov sveta, o tom sa už toľko nevie. Aj z tohto dôvodu sme naozaj radi, že sme mohli aj týmto spôsobom ukázať a predstaviť čo všetko Pelikán dokáže, a že dovolenkami sa to vôbec nekončí a svadobné cesty sú našou čerešničkou na torte.

 

 

Zatiaľ čo deti súťažili o plyšových pelikánov a užívali si pohodlie v pelivakoch, rodičia medzitým prechádzali možnosti svadobný ciest. Záujem bol široký, od Vysokých Tatier, cez Karibik až po Seychely či medzi novomenželmi obľúbený Zanzibar. Všetci účastníci mali tiež možnosť zapojiť sa do súťaže o poukaz v hodnote päťsto eur na tú svoju vytúženú dovolenku. Nakoľko výhra je iba jedna, ale obdarovať sme chceli všetkých, pripravené boli aj vouchre so zľavou pre všetkých účastníkov na nákup leteckých pobytov.

Pevne veríme, že všetkých budúcich novomanželov, sme presvedčili o tom, že bez ohľadu na ich špeciálne  požiadavky, obavy z lietania či rozpočet, vieme nájsť svadobnú cestu podľa ich predstáv. Väčšina návštevníkov sa nám priznala, že o svadobnej ceste snívajú, majú ju v pláne, ale s prípravami ešte nezačali. Dúfame, že aj vďaka našej návšteve Masarykovho Dvora, budú vedieť, že sa s plánovaním svadobnej cesty môžu na nás obrátiť.

 

insta

Pelikán na instagrame