Je tu Vianočný čas a s ním už tradične prichádza čas našej Vianočnej párty. Každý rok je výnimočná nielen programom, ale aj témou. Zatiaľ čo minulý rok, sme ju poňali cestovne a priestorom sa hemžili Škóti, Číňania, Španieli aj Mexičania, tento rok sme sa rozhodli pre, o niečo univerzálnejšiu tému, a to prevlek na P. Sme predsa perfektná partia pelikáncov, prečo sa prevliekať do praobyčajných prevlekov?

A týmto písmenom sa niesli nielen masky, ale aj pozvanie, reminder, či uvítacie video. Dlho sme uvažovali nad tým, ako sa tejto témy pelikánci zhostia, či to nebude párty plná policajtov, požiarnikov a pirátov. No, ako inak nesklamali a vyrobili si naozaj originálne masky. Dôkazom toho bolo, že v jednom priestore tancoval paleontológ, palma, patológ či palivový poplatok, pelipivo, pexeso aj playstation.

Zábavu už v úvode roztočili Funky Emotions a s nimi aj plný parket pelikáncov. Nasledoval kvíz a záludné otázky zo sveta pelikáncov, diania v Pelikáne či sekcia,kto pozná lepšie našich konateľov. Párty gradovala každou hodinou, fotobox praskal vo švíkoch, ale každý už nedočkavo čakal na pestrú  tombolu a prvú cenu, ktorú nikto vopred nepoznal. Tamtadadaaaa, letenky do New Yorku vyhrala naša Livka, ktorá je pelikánkou od samého začiatku. Losovanie bolo samozrejme náhodné, ale zdá sa, že verným pelikáncom šťastie praje.

Odbila polnoc a zábava pokračovala až do ranných hodín poslednými mohykánmi.

Za organizančný tím Office & HR ďakujeme za každú pochvalu aj konštruktívnu kritiku.

Výber z hodnitení

„Hudba sa mi páčila veľmi 🙂 a téma bola taká Pelikánovská, čo mi vyhovovalo, lebo som mohla prísť v pyžame a nehanbiť sa za to 🙂 

„Ďakujem celému organizačnému tímu, že nám večierok vôbec zorganizoval, lebo si viem predstaviť, že s tým bola kopa práce :)“

„Skvelo zorganizované. Palec hore za tento ročník vianočného večierka“

„Ja som bol nadmieru spokojný so všetkým 🙂 “

 

insta

Pelikán na instagrame