Keď sa povie VIP, väčšina ľudí si predstaví človeka s vyloženými nohami. Nedaj sa oklamať, pretože my,  pelikánsky VIP- kári, máme vyhrnuté akurát tak rukávy, a k práci sa nebojíme správne postaviť.

pelikanci na teambuildingu v TatráchA čo teda robíme, keď robíme a nesedíme práve na káve, chutnej večeri alebo nefičíme okolo teba na korčuliach? Od všetkého niečo. Ako VIP agenti sme multifunkčnejší než tlačiareň s kopírkou dohromady a vieme si poradiť s každou situáciou. A keď si nevieme, tak si radíme navzájom, lebo od toho sú kolegovia a kamaráti a tak to má Pelikán rád.

Našou náplňou práce je starať sa o našich VIP klientov, rozmaznávať ich a poskytovať im dokonalý servis. Cieľom je zaistiť, aby sa u nás cítili ako v 5* hoteli s all inclusive a voľným vstupom do jacuzzi. Občas pridáme aj rašelinový zábal.

Preto pre nich vypracúvame požiadavky na lety za pracovnými stretnutiami, kombinované multicity letenky, bookujeme im ubytovanie na mieru, rezervujeme transfery z letiska či na konferencie, uzatvárame pre nich poistenia a pomáhame im s vybavovaním víz.
Pridaným produktom VIPka je taktiež heslo „čo niekto hľadá tri dni po internete, my zabezpečíme za pár minut po telefóne “ a takto sa to klientom páči.

A kto sú vlastne tí VIP klienti? Môžu to byť korporátne firmy, občianske združenia, cestovné kancelárie, ale aj jednotlivci, ktorí sú s našimi službami tak spokojní, že u nás ročne nakúpia aj niekoľko desiatok leteniek.

Okrem toho zastrešujeme aj skupiny nad 10 pasažierov a vyhľadávame pre ne letenky s čo najvýhodnejšími podmienkami. Veď v skupine sa vždy cestuje veselšie a tak si u nás prídu na svoje študenti, tešiaci sa na školský výlet do zahraničia, aj pracovníci automobilky, ktorí sa chystajú na prezentáciu nového prototypu vyrobeného na opačnom konci Európy.

stastni zamestnanci

Sme proste Všestranní, Iniciatívni a Profesionálni. Jednoducho VIP.

Ak sa staneš súčasťou nášho pelitímu, dostaneš okrem dobrého pocitu zo svedomito odvedenej práce aj rôzne provízie a benefity. Pretože tu každý vie, že nie všetci musia byť emocionálne naladení a motivovať je potrebné aj iným spôsobom.

Minimálne raz za rok sa parádne naješ v najlepšej spoločnosti – našej, zúčastníš sa skvelého celofiremného teambuildingu, rôznych zaujímavých akcií a prednášok a nakoniec si možno na pelikánskych krídlach niekam aj zaletíš.

A preto, ak máš skúsenosti v letenkárstve, horúčkovito preklikávaš voľné pracovné pozície a nevieš si z nich ani za toho sťahovavého vtáka vybrať tú najlepšiu, pretože by si najradšej robil zo všetkého niečo, mám pre teba skvelú správu. Práve si natrafil na zlatú žilu Pelikána!

Pošli nám CV-čko a doleť sa ukázať na pohovor. Budeme sa tešiť a dokážeme ti, že aj prácu VIP agenta je možné vykonávať s humorom a ľahkosťou len Pelikánovi tak vlastnou.

insta

Pelikán na instagrame